Шафа книжкова КШ-1 горіх екко Компаніт 61х45х195 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 301 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 612 мм |
| Глибина шафи | 448 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
- Ціна: 3 301 ₴






















