Шафа-1 дуб сонома Компаніт 61х45х195 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 807 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 650 мм |
| Глибина шафи | 456 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
- Ціна: 3 807 ₴























