Тумба під ТВ Одеса дуб сонома Компаніт 170х40х48 см
Тумба під ТВ Одеса виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Тумба під ТБ це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній вітальні. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Тумба під ТВ Одеса включає в себе 4 висувних ящика на роликових напрямних.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 14.00 до 20.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні.
передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Матеріал ламінована дсп фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Габарити тумби у зібраному вигляді:
- Ширина: 170 см;
- Висота: 48,4 см;
- Глибина: 40 див.
Характеристики упаковки тумби:
- довжина: 170 см;
- ширина: 42,2 см;
- висота: 10 див.
| альба | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| яблуня | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | альба | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 484 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 500 ₴























