Місткий комод на 4 ящики з ручками Бриз К-5 венге + дуб молочний 70х38х73 см Еверест

- Готово до відправки
2 832 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо Новою поштою всією Україною, гарантуючи 10%
Габарити комода:
- ширина 70 см
- глибина 38 см
- висота 72,5 см
Характеристики комода:
- Комод Бриз К-5 містить 4 шухляди на телескопічних напрямних.
- Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
- Ящики на роликових напрямних.
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих деталей, всі технічні отвори просвердлені.
Умови доставки та оплати:
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Виробляється у двох кольорах комбі:
| Венге темний + дуб молочний | Дуб сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата накладеною платежею Гарантуємо високу якість товару

Доставка у всі регіони України Швидка адресна доставка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Дуб молочний, Дуб молочний, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 2 832 ₴
- Спосіб упаковки: фабрична упаковка

















