Письмовий стіл із тумбою для підлітка Школяр-3 венге + дуб молочний 110х55х75 см Еверест

- Готово до відправки
2 324 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%
Матеріал виготовлення — ламінований ДСП, цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку й офісі. ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Габарити:
- ширина 110 см
- глибина 55 см
- висота 75 см
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Стіл повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою
Стіл школяр-3 виготовляється у двох кольорах:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
| Стіл Школяр-3 + надбудова венге комбі | Стіл Школяр-3 + надбудова сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
КРОВАТІ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШКАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб молочний |
- Ціна: 2 324 ₴












































