Стіл комп'ютерний Школяр-6 венге комбі Еверест 125х60х188 см
Надсилання Новою поштою за передоплатою 500 грн.
Стіл письмовий школяр-6 багатофункціональний і красивий. Є полиця висувна для клавіатури та підставка під системний блок, з лівого є чотири горизонтальні полиці та три висувні ящики на роликових напрямних. Надбудова складається з трьох полиць знизу та двох ящиків із дверцятами.
Матеріал столу — ламінована ДСП, цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі. Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія)
Габарити столу:
- Ширина 125 см;
- Глибина 60 см;
- Висота 188 см.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Два кольору комби:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата накладеною платежею Гарантуємо високу якість товару

Доставка у всі регіони України Швидка адресна доставка
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
КРОВАТІ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШКАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1966 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 358 ₴









































