Стіл із трьома шухлядами роликові напрямні Школяр-4 сонома + трюфель Еверест (110х55х75 см).

- Готово до відправки
3 089 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%
Стіл школяр-4 гарний і зручний письмовий стіл. Стіл школяр-4 складається з одного висувного ящика трохи менше та двох висувних ящиків більше, ящики на роликових напрямних.
Стіл виготовлений із дсп фірми Kronospan (Швейцарія)
Габарити
- ширина 110 см
- глибина 55 см
- висота 75 см
Стіл виготовляється у двох кольорах:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сонома + трюфель |
- Ціна: 3 089 ₴













