Вішалка Бриз сонома + трюфель Еверест 60х38х210 см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%.
Габарити вішалки:
- ширина 60 см
- глибина 38 см
- висота 210 см
Можливі кольору вішалки:
|
сонома + трюфель |
венге комбі | схема вішалки |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2100 мм |
- Ціна: 2 991 ₴














