Пенал Бриз-16 сонома + трюфель Еверест 50х38х210 см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.
Габарити:
- ширина 50 см
- глибина 38 см
- довжина 210 см
Можливі кольори:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб сонома, Дуб Сонома Трюфель |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сонома + трюфель |
- Ціна: 3 806 ₴














