Стіл Школяр-4 + надбудова венге комбі 110х55х188 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 600 грн.
Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Характеристики столу:
- Стіл письмовий школяр-4 + надбудова, дуже стильне та багатофункціональне рішення.
- Не займає багато місця, підійде як для квартири, так і для офісу.
- Велика стільниця з легкістю розмістить на собі зошити та книжки, а також ноутбук.
- До комплекту столу входить тумба з трьома шухлядами та надбудова з дуже великою кількістю різних відділень.
- Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
- Ящики на роликових напрямних.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Стіл повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару по всій Україні перевезенням Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою
Габарити столу:
- Ширина 110 см
- Глибина 55 см
- Висота 188 см
Випускається у двох кольорах комбі:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 5 389 ₴











