Пенал Бриз-17 венге комбі Еверест 50х38х210
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка по передоплаті 500 грн.
Габарити:
- ширина 50 см
- глибина 38 см
- висота 210 см
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
за м.Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Занос на этаж при наличии лифта 60 грн, при его отсутствии 60 грн за каждый этаж.
по г. Харьков до подъезда 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ более 5000 грн)
- Вторник, Четверг, Суббота.
- Занос на этаж при наличии лифта 60 грн, при его отсутствии 60 грн за каждый этаж.
по г. Одесса до подъезда 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ более 5000 грн)
- Понедельник, Среда, Пятница.
- Занос на этаж при наличии лифта 60 грн, при его отсутствии 60 грн за каждый этаж.
Бриз пенал-17 изготавливается в двух цветах:
| венге темный + дуб молочный | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб молочний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 4 320 ₴








