Тумба під взуття Бриз ТО-4 венге комбі Еверест 50х38х210 см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.
Габарити:
- ширина 50 см
- глибина 38 см
- висота 210 см

| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель | схема |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб молочний |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 027 ₴











