Шафа пряма з шухлядами Бриз ШП-4 венге комбі 100х52х210.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 800 грн.
Габарити шафи:
- ширина 100 см
- глибина 52 см
- довжина 210 см
Шафа Бриз ШП-4 виготовляється у двох кольорах:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель | схема шафи |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб молочний |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 7 204 ₴















