Передпокій Авео-2 сонома + трюфель Еверест 120х38х210 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
* Цей товар відправляємо тільки за попереднього плаття рівною приблизною вартістю доставки в один бік.
Габарити передпокою:
- ширина 120 см
- глибина 38 см
- висота 210 см
| венге комбі | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб трюфель |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 628 ₴








