Комод для спальні К-2 ролики венге темний Еверест 80х45х85 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо Новою поштою всією Україною, передбачена рівною вартістю доставки в один бік.
Габарити комода:
- Ширина 80 см
- Глибина 45 см
- Висота 85 см
| венге комбі | венге темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб молочний | дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 3 466 ₴












