Місткий комод для спальні з дверцятами та ящиками Мікс-3 дуб сонома + білий 140х38х95 см Еверест

- Готово до відправки
5 340 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%
Габарити комода:
- Ширина: 140 см;
- Висота: 95 см;
- Глибина: 38 см.
Можливі кольори фасадів комода:
| дП білий | дос дуб молочний |
![]() |
![]() |
Типи комодів за кольорами та шухлядами:
| Комбі сонома + білий, напрямні роликові | Комбі сонома + білий, напрямні телескопічні |
![]() |
![]() |
| Комбі венге темний + білий, напрямні роликові | Комбі венге темний + дуб молочний, напрямні телескопічні |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 104 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 5 340 ₴

















