Комод для спальні К-4 ТЕЛЕСКОПІЧНІ напрямні 130х73х38 см Еверест
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.
Комод К-4 виробник меблева фабрика Еверест (Україна).
Комод це — незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів, який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Комод може бути виготовлений як в одному однотонному кольорі, так і в комбінованому, як показано на головній картинці товару. Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення завдяки широкій палітрі кольорів ДСП, у яких стіл виробляється.
Характеристики комода:
- Комод К-4 складається з 4 висувних ящиків на роликових напрямних і двох містких поличних відділень із двостулковими дверима.
- Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
- Ящики на ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРЯВЛЯВАЛЬНИХ повного висування.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- передбачена плата дорівнює зразковій вартості доставки в один бік, можлива оплата в розшарочку!
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою
Габарити комода в зібраному вигляді:
- Ширина: 130 см;
- Висота: 73 см;
- Глибина: 38 см.
Характеристики паковання комода:
- гофрований картон
- довжина 130 см
- ширина 38 см
- висота 20 см
- вага 48 кг



![]() |
Розміри деяких деталей: |
|
| Верхня кришка комода | 1300х380 мм | |
| Полиця всередині бічної тумби | 360х284 мм | |
| габарити верхнього висувного ящика | 610х350 мм | |
| фасад верхньої шухляди | 694х120 мм | |
| габарити трьох нижніх висувних ящиків | 610х350 мм | |
| висота фасадів трьох висувних ящиків | 694х175 мм | |
| ширина бічних двостулкових ящиків | 294 мм | |
| Фурнітура (частково): | ||
| роликові напрямні | 4 шт | |
| ручки пластикові, колір срібло | 10 шт. | |
| ніжки d50*27 | 6 шт. | |
Варіанти квітів комода:
| венге темний + дуб молочний | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| венге темний | |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Дуб молочний, Дуб молочний, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 4 245 ₴










