Комод 4-2 венге комбі Компаніт 130х47х110 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 466 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 130 (без полиць 90,4) см;
- Висота: 110 (без полиць 90) см;
- Глибина: 47 см;
- вага 47 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| альба (білий) | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 110 см |
- Ціна: 4 466 ₴























