Тумба під взуття ТО-10 NEW венге темний Компаніт 70х38х114 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 079 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Тумба ТО-10 має 5 відкритих полиць для взуття та 1 для дрібниць.
Умови доставки і оплати:
- Адресна доставка по р Київ 220 грн до під'їзду, занос при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за поверх.
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Тумба повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ.
Габарити тумби:
- Ширина: 70 см;
- Висота: 114,2 см;
- Глибина: 25 см;
- Вага 23 кг
| альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге темний | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори тумби:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1142 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 079 ₴






















