Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити шафи:
- ширина 60 (без полиць 40) см
- висота 215 (без полиць 195) см
- глибина 46,4 см
- вага 52 кг
Можливі кольори:
| альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
| венге комбі | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | схеми |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 2150 мм |
| Глибина шафи | 464 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
- Ціна: 4 338 ₴























