Тумба під взуття ТО-8 біла Компаніт 60х38х60 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправлення Новою поштою по всій Україні, передплата 10%
Габарити тумби:
- Ширина: 60 см;
- Висота: 60 см;
- Глибина: 38 див.
- вага 20 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге комбі |
![]() |
![]() |
| вільха | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 310 ₴
























