Стіл кухонний КС-1 білий Компаніт 90х59х72 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Характеристики:
- ширина 59 см
- глибина 90 см
- висота 72 см
Можливі кольори:
| ВІЛЬХА | ЯБЛУНЯ |
![]() |
![]() |
| ДУБ СОНОМА | БІЛИЙ |
![]() |
![]() |
| ГОРІХ ЕККО | ВЕНГЕ |
![]() |
![]() |
| БУК | |
![]() |

Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Німфея Альба |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 71 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 71 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 71 мм |
| Ширина столу | 590 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного стола | Немає |
- Ціна: 1 527 ₴























