Стіл письмовий Бук Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka
Письмовий стіл Школяр-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм.
Стіл має цікавий дизайн і є комфортною та функціональною моделлю, яка підійде для облаштування кімнати як школяра, так і студента.
Вбудований ящик розмістить необхідні письмові приналежності, а полиці над стільницею розмістять предмети, які повинні бути під рукою.
Габарити столу:
- ширина 110 см
- глибина 57 см
- висота 105 см
- вага 28 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Бук |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 105 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
- Ціна: 2 546 ₴
























