Тумба під взуття ТО-1 дуб сонома Компаніт 92х28х59 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою всією Україною, гарантують 10%
Адресна доставка по г. Київ 400 грн до під'їзду/парадного з 12 до 17 (ЗАСІБ, П'ЯТНИЦЯ, СУББОТА).
Габарити тумби:
- Ширина: 92 см;
- Висота: 59 см;
- Глибина: 27 см.
- вага 19 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге комбі |
![]() |
![]() |
| вільха | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 947 ₴























